Úspěchy

Home  >>  Úspěchy

Výsledky a umístění naších závodníků

Zařazení do věkové kategorie

2014/2015
Jméno Datum Soutěž Místo
Onderková
Kristýna
15.11.2014 Havířovská růže – XLI. ročník
Kategorie: Žačky – Pohář ČKS A
3. 
Hladišová Kateřina 15.11.2014 Havířovská růže – XLI. ročník
Kategorie: Nejmladší žačky – Pohář ČKS A
2. 
Hubáčkova Sára 15.11.2014 Havířovská růže – XLI. ročník
Kategorie: Nejmladší žačky – Pohář ČKS A
5.
Šreková Nela 15.11.2014 Havířovská růže – XLI. ročník
Kategorie: Nejmladší žačky – Pohář ČKS A
7.
Delprete Sofia 15.11.2014 Havířovská růže – XLI. ročník
Kategorie: Nejmladší žačky – Pohář ČKS A
12.
Žídková Anna 15.11.2014 Havířovská růže – XLI. ročník
Kategorie: Nejmladší žačky – Pohář ČKS A
14.
Semlerová Pavla-Emilie 15.11.2014 Havířovská růže – XLI. ročník
Kategorie: Mladší žačky – Pohář ČKS A
8.
Bouchalová Natali 15.11.2014 Havířovská růže – XLI. ročník
Kategorie: Mladší žačky – Pohář ČKS B
2. 
Hladišová Kateřina 8.11.2014 Malá cena Pardubic – 45.ročník
Kategorie: Nejmladší žačky – Pohář ČKS A
1. 
Delprete Sofia 8.11.2014 Malá cena Pardubic – 45.ročník
Kategorie: Nejmladší žačky – Pohář ČKS A
9.
Šreková Nela 8.11.2014 Malá cena Pardubic – 45.ročník
Kategorie: Nejmladší žačky – Pohář ČKS A
14.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………

2013/2014
Jméno Datum Soutěž Místo
Delprete Sofia 23.3.2014 Malá cena Města Kopřivnice
Kategorie: Nováčci – Poháru ČKS – SH OBO
1. 
Žídková Anna 23.3.2014 Malá cena Města Kopřivnice
Kategorie: Nováčci – Poháru ČKS – SH OBO
6.
Buriánová Ivana 23.3.2014 Malá cena Města Kopřivnice
Kategorie: Nováčci – Poháru ČKS – SH OBO
13.
Možná Veronika 23.3.2014 Malá cena Města Kopřivnice
Kategorie: Nováčci – Poháru ČKS – SH OBO
14.
Pippal Nikolas 23.3.2014 Malá cena Města Kopřivnice
Kategorie: Nováčci mladší – chlapci – Poháru ČKS
1. 
Mervartová Nicola 23.3.2014 Malá cena Města Kopřivnice
Kategorie: Nováčci mladší – Poháru ČKS – SH OBO
5.
Onderková Kristýna 23.3.2014 Malá cena Města Kopřivnice
Kategorie: Mladší žačky- Poháru ČKS A – SH OBO
3. 
Hladišová Kateřina 23.3.2014 Malá cena Města Kopřivnice
Kategorie: Žačky nejmladší – Poháru ČKS A – SH OBO
3. 
Šreková Nela 23.3.2014 Malá cena Města Kopřivnice
Kategorie: Žačky nejmladší – Poháru ČKS A – SH OBO
4.
Hubáčkova Sára 23.3.2014 Malá cena Města Kopřivnice
Kategorie: Žačky nejmladší – Poháru ČKS A – SH OBO
5.
Semlerová Pavla-Emilie 23.3.2014 Malá cena Města Kopřivnice
Kategorie: Žačky nejmladší – Poháru ČKS A – SH OBO
10.
Mervartová Nicole 15.3.2014 Memoriál zasloužilého trenéra Stanislava Suka
Kategorie: Nováčci mladší – Pohár ČKS A
9.
Delprete Sofia 15.3.2014 Memoriál zasloužilého trenéra Stanislava Suka
Kategorie: Nováčci – Pohár ČKS A
3. 
Žídková Anna 15.3.2014 Memoriál zasloužilého trenéra Stanislava Suka
Kategorie: Nováčci – Pohár ČKS A
5.
Buriánová Ivana 15.3.2014 Memoriál zasloužilého trenéra Stanislava Suka
Kategorie: Nováčci – Pohár ČKS A
13.
Hladišová Kateřina 15.3.2014 Memoriál zasloužilého trenéra Stanislava Suka
Kategorie: Žačky nejmladší – Pohár ČKS A
6.
Semlerová Pavla-Emilie 15.3.2014 Memoriál zasloužilého trenéra Stanislava Suka
Kategorie: Žačky nejmladší – Pohár ČKS A
17.
Bouchalová Natali 15.3.2014 Memoriál zasloužilého trenéra Stanislava Suka
Kategorie: Žačky nejmladší – Pohár ČKS B
9.
Mervartová Nicole 8.3.2014 Velká cena města Prostějova 2014
Kategorie: Nováčci mladší
4.
Pippal Nikolas 8.3.2014 Velká cena města Prostějova 2014
Kategorie: Nováčci mladší – chlapci
2. 
Žídková Anna 8.3.2014 Velká cena města Prostějova 2014
Kategorie: Nováčci
5.
Delprete Sofia 8.3.2014 Velká cena města Prostějova 2014
Kategorie: Nováčci
7.
Možná Veronika 8.3.2014 Velká cena města Prostějova 2014
Kategorie: Nováčci
14.
Buriánová Ivana 8.3.2014 Velká cena města Prostějova 2014
Kategorie: Nováčci
15.
Hubáčková Sára 8.3.2014 Velká cena města Prostějova 2014
Kategorie: Žačky nejmladší
2. 
Hladišová Kateřina 8.3.2014 Velká cena města Prostějova 2014
Kategorie: Žačky nejmladší
4.
Šreková Nela 8.3.2014 Velká cena města Prostějova 2014
Kategorie: Žačky nejmladší
20.
Bouchalová Natali 8.3.2014 Velká cena města Prostějova 2014
Kategorie: Žačky nejmladší B
10.
Onderková Kristýna 8.3.2014 Velká cena města Prostějova 2014
Kategorie: Žačky mladší A
9.
Hubáčková Sára 22.2.2014 XXI. ročník Malé ceny Nového Města
Kategorie: Žačky nejmladší – Pohár ČKS A
1. 
Šreková Nela 22.2.2014 XXI. ročník Malé ceny Nového Města
Kategorie: Žačky nejmladší – Pohár ČKS A
5.
Bouchalová Natali 22.2.2014 XXI. ročník Malé ceny Nového Města
Kategorie: Žačky nejmladší – Pohár ČKS B
7.
Delprete Sofia 22.2.2014 XXI. ročník Malé ceny Nového Města
Kategorie: Nováčci – Pohár ČKS
1.
Žídková Anna 22.2.2014 XXI. ročník Malé ceny Nového Města
Kategorie: Nováčci – Pohár ČKS
7.
Možná Veronika 22.2.2014 XXI. ročník Malé ceny Nového Města
Kategorie: Nováčci – Pohár ČKS
9.
Buriánová Ivana 22.2.2014 XXI. ročník Malé ceny Nového Města
Kategorie: Nováčci – Pohár ČKS
10.
Mervartová Nicole 22.2.2014 XXI. ročník Malé ceny Nového Města
Kategorie: Nováčci mladší – Pohár ČKS
6.
Pippal Nikolas 22.2.2014 XXI. ročník Malé ceny Nového Města
Kategorie: Nováčci mladší – chlapci – Pohár ČKS
1. 
Hubáčková Sára 15.2.2014 IV. ročník Ledečské piruety 2014
Kategorie: Žačky nejmladší – Pohár ČKS A
4.
Šrekova Nela 15.2.2014 IV. ročník Ledečské piruety 2014
Kategorie: Žačky nejmladší – Pohár ČKS A
5.
Bouchalová Natali 15.2.2014 IV. ročník Ledečské piruety 2014
Kategorie: Žačky nejmladší – Pohár ČKS B
10.
Delprete Sofia 15.2.2014 IV. ročník Ledečské piruety 2014
Kategorie: Nováčci – Pohár ČKS A
6.
Žídková Anna 15.2.2014 IV. ročník Ledečské piruety 2014
Kategorie: Nováčci – Pohár ČKS A
11.
Možná Veronika 15.2.2014 IV. ročník Ledečské piruety 2014
Kategorie: Nováčci – Pohár ČKS A
15.
Pippal Nikolas 15.2.2014 IV. ročník Ledečské piruety 2014
Kategorie: – Pohár ČKS A
2. 
Hubáčková Sára 2.2.2014 Velká cena Uherského Brodu
Kategorie: Žačky nejmladší – ISU SH
5.
Semlerová Pavla-Emilie 2.2.2014 Velká cena Uherského Brodu
Kategorie: Žačky nejmladší – ISU SH
16.
Šrekova Nela 2.2.2014 Velká cena Uherského Brodu
Kategorie: Žačky nejmladší – ISU SH
18.
Pippal Nikolas 31.1.2014 V. ročník Brodského mládí
Kategorie: nováčci mladší – chlapci – Pohár ČKS
2. 
Mervartová Nicol 31.1.2014 V. ročník Brodského mládí
Kategorie: Nováčci mladší – Pohár ČKS
13.
Delprete Sofia 31.1.2014 V. ročník Brodského mládí
Kategorie: Nováčci – Pohár ČKS
2. 
Žídková Anna 31.1.2014 V. ročník Brodského mládí
Kategorie: Nováčci – Pohár ČKS
23.
Bouchalová Natali 31.1.2014 V. ročník Brodského mládí
Kategorie: Žačky nejmladší – Pohár ČKS B
7.
Hubáčková Sára 19.1.2014 Náchodská bruslička
Kategorie: Nejmladší žačky A – OBO SH
2. 
Šrekova Nela 19.1.2014 Náchodská bruslička
Kategorie: Nejmladší žačky A – OBO SH
6.
Pippal Nikolas 19.1.2014 Náchodská bruslička
Kategorie: NNováčci mladší – chlapci – OBO SH
1.
Mervartová Nikol 19.1.2014 Náchodská bruslička
Kategorie: Nováčci mladší – OBO SH
10.
Delprete Sofia 17.1.2014 XXV. ročník Břeclavské ceny v krasobruslení
Kategorie: Nováčci – OBO SH
8.
Žídková Anna 17.1.2014 XXV. ročník Břeclavské ceny v krasobruslení
Kategorie: Nováčci – OBO SH
11.
Buriánová Ivana 17.1.2014 XXV. ročník Břeclavské ceny v krasobruslení
Kategorie: Nováčci – OBO SH
19.
Možná Veronika 17.1.2014 XXV. ročník Břeclavské ceny v krasobruslení
Kategorie: Nováčci – OBO SH
20.
Bouchalová Natali 17.1.2014 XXV. ročník Břeclavské ceny v krasobruslení
Kategorie: Žačky nejmladší B – OBO SH
6.
Delprete Sofia 11.1.2014 Dragon Trophy Brno
Kategorie: Nováčci – Pohár ČKS
2. 
Žídková Anna 11.1.2014 Dragon Trophy Brno
Kategorie: Nováčci – Pohár ČKS
8.
Mervartová Nicole 11.1.2014 Dragon Trophy Brno
Kategorie: Nováčci mladší – Pohár ČKS
10.
Pippal Nikolas 11.1.2014 Dragon Trophy Brno
Kategorie: Nováčci mladší – chlapci – Pohár ČKS
2. 
Onderková Kristýna 11.1.2014 Dragon Trophy Brno
Kategorie: Žačky mladší – Pohár ČKS A
15.
Hubáčková Sára 11.1.2014 Dragon Trophy Brno
Kategorie: Žačky nejmladší – Pohár ČKS A
7.
Semlerová Pavla-Emilie 11.1.2014 Dragon Trophy Brno
Kategorie: Žačky nejmladší – Pohár ČKS A
16.
Šreková Nela 11.1.2014 Dragon Trophy Brno
Kategorie: Žačky nejmladší – Pohár ČKS A
17.
Bouchalová Natali 11.1.2014 Dragon Trophy Brno
Kategorie: Žačky nejmladší – Pohár ČKS B
14.
Hubáčková Sára 14.12.2013 Velká cena města Kopřivnice – 41.ročník
Kategorie: Žačky nejmladší A – OBO SH
1. 
Šreková Nela 14.12.2013 Velká cena města Kopřivnice- 41.ročník
Kategorie: Žačky nejmladší A – OBO SH
6.
Semlerová Pavla-Emilie 14.12.2013 Velká cena města Kopřivnice- 41.ročník
Kategorie: Žačky nejmladší A – OBO SH
7.
Hladišová Kateřina 14.12.2013 Velká cena města Kopřivnice- 41.ročník
Kategorie: Žačky nejmladší A – OBO SH
9.
Hubáčková Sára 7.12.2013 Malá cena Pardubic – 44.ročník
Kategorie: Žačky nejmladší – Pohár ČKS A
6.
Šreková Nela 7.12.2013 Malá cena Pardubic – 44.ročník
Kategorie: Žačky nejmladší – Pohár ČKS A
14.
Semlerová Pavla-Emilie 7.12.2013 Malá cena Pardubic – 44.ročník
Kategorie: Žačky nejmladší – Pohár ČKS A
19.
Hubáčková Sára 23.11.2013 Havířovská růže – 40. ročník
Kategorie: Nejmladší žačky – Pohář ČKS A
6.
Šreková Nela 23.11.2013 Havířovská růže – 40. ročník
Kategorie: Nejmladší žačky – Pohář ČKS A
7.
Hladišová Kateřina 23.11.2013 Havířovská růže – 40. ročník
Kategorie: Nejmladší žačky – Pohář ČKS A
15.
Semlerová Pavla-Emilie 23.11.2013 Havířovská růže – 40. ročník
Kategorie: Nejmladší žačky – Pohář ČKS A
17.
Žídková Anna 23.11.2013 Havířovská růže – 40. ročník
Kategorie: Nováčci – Pohář ČKS A
3. 
Delprete Sofia 23.11.2013 Havířovská růže – 40. ročník
Kategorie: Nováčci – Pohář ČKS A
12.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………

2012/2013
Jméno Datum Soutěž Místo
Hladišová Kateřina 24.3.2013 Malá cena města Kopřivnice 2013
Kategorie: Novačci – Pohář ČKS A
2. 
Hubáčková Sára 24.3.2013 Malá cena města Kopřivnice 2013
Kategorie: Novačci – Pohář ČKS A
3. 
Šreková Nela 24.3.2013 Malá cena města Kopřivnice 2013
Kategorie: Novačci – Pohář ČKS A
9.
Delprete Sofia 24.3.2013 Malá cena města Kopřivnice 2013
Kategorie: Mladší novačci – Pohář ČKS A
3. 
Žídková Anna 24.3.2013 Malá cena města Kopřivnice 2013
Kategorie: Mladší novačci – Pohář ČKS A
11.
Burianová Ivana 24.3.2013 Malá cena města Kopřivnice 2013
Kategorie: Mladší novačci – Pohář ČKS A
13.
Semlerová Pavla-Emilie 24.3.2013 Malá cena města Kopřivnice 2013
Kategorie: Nejmladší žačky – Pohář ČKS A
10.
Delprete Sofia 3.3.2013 Velká cena města Prostějova
Kategorie: Mladší nováčci – Pohář ČKS A
4.
Burianová Ivana 3.3.2013 Velká cena města Prostějova
Kategorie: Mladší nováčci – Pohář ČKS A
15.
Žídková Anna 3.3.2013 Velká cena města Prostějova
Kategorie: Mladší nováčci – Pohář ČKS A
16.
Hladišová Kateřina 3.3.2013 Velká cena města Prostějova
Kategorie: Nováčci – Pohář ČKS A
12.
Hubáčková Sára 3.3.2013 Velká cena města Prostějova
Kategorie: Nováčci – Pohář ČKS A
14.
Šreková Nela 3.3.2013 Velká cena města Prostějova
Kategorie: Nováčci – Pohář ČKS A
18.
Bouchalová Natálie 3.3.2013 Velká cena města Prostějova
Kategorie: Nováčci – Pohář ČKS B
6.
Semlerová Pavla-Emilie 3.3.2013 Velká cena města Prostějova
Kategorie: Nejmladší žačky – Pohář ČKS A
12.
Onderková Kristýna 3.3.2013 Velká cena města Prostějova
Kategorie: Mladší žačky – Pohář ČKS A
4.
Hladišová Kateřina 24.2.2013 Velká cena Břeclavi
Kategorie: Nováčci – OBO SH
9.
Hubáčková Sára 24.2.2013 Velká cena Břeclavi
Kategorie: Nováčci – OBO SH
13.
Šreková Nela 24.2.2013 Velká cena Břeclavi
Kategorie: Nováčci – OBO SH
14.
Hubáčková Sára 23.2.2013 IV. ročník – Náchodská Bruslička
Kategorie: Nováčci – Pohář ČKS A
9.
Delprete Sofia 15.2.2013 Memoriál zasloužilého trenéra Stanislava Suka – Brno
Kategorie: Mladší novačci – Pohář ČKS A
2. 
Žídkova Anna 15.2.2013 Memoriál zasloužilého trenéra Stanislava Suka – Brno
Kategorie: Mladší novačci – Pohář ČKS A
9.
Hubáčková Sára 15.2.2013 Memoriál zasloužilého trenéra Stanislava Suka – Brno
Kategorie: Novačci – Pohář ČKS A
4.
Hladišová Kateřina 15.2.2013 Memoriál zasloužilého trenéra Stanislava Suka – Brno
Kategorie: Novačci – Pohář ČKS A
8.
Šreková Nela 15.2.2013 Memoriál zasloužilého trenéra Stanislava Suka – Brno
Kategorie: Novačci – Pohář ČKS A
10.
Delprete Sofia 9.2.2013 XVI.ročník Beskydská pirueta 2013 – Třinec
Kategorie: Nováčci – Pohář ČKS A
2.
Delprete Sofia 15.12.2012 II. Hodonínská pirueta
Kategorie: Nováčci mladší – Pohář ČKS A
4.
Žídková Anna 15.12.2012 II. Hodonínská pirueta
Kategorie: Nováčci mladší – Pohář ČKS A
14.
Hubáčková Sára 15.12.2012 II. Hodonínská pirueta
Kategorie: Nováčci – Pohář ČKS A
8.
Hladišová Kateřina 15.12.2012 II. Hodonínská pirueta
Kategorie: Nováčci – Pohář ČKS A
9.
Šreková Nela 15.12.2012 II. Hodonínská pirueta
Kategorie: Nováčci – Pohář ČKS A
13.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………

2011/2012
Jméno Datum Soutěž Místo
Hubáčková Sára 17.3.2012 I. Hodonínská pirueta
Kategorie: Nováčci – Pohár ČKS A
7.
Hladišová Kateřina 17.3.2012 I. Hodonínská pirueta
Kategorie: Nováčci – Pohár ČKS A
10.
Onderková Kristýna 17.3.2012 I. Hodonínská pirueta
Kategorie: Žačky nejmladší – Pohár ČKS A
13.
Eichlerová Veronika 17.3.2012 I. Hodonínská pirueta
Kategorie: Žačky nejmladší – Pohár ČKS A
14.
Hubáčková Sára 3.3.2012 Velká cena města Prostějova 2012
Kategorie: Nováčci mladší – Český Pohár
11.
Hladišová Kateřina 3.3.2012 Velká cena města Prostějova 2012
Kategorie: Nováčci mladší – Český Pohár
12.
Semlerová Pavla-Emilie 3.3.2012 Velká cena města Prostějova 2012
Kategorie: Nováčci – Pohár ČKS A
6.
Onderková Kristýna 3.3.2012 Velká cena města Prostějova 2012
Kategorie: Nejmladší žačky – Pohár ČKS A
15.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………

2010/2011
Jméno Datum Soutěž Místo

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………

2009/2010
Jméno Datum Soutěž Místo
Štěpánková Tereza 16.1.2010 Brodské mládí  – 1. ročník
Uherský Brod
Kategorie: Žactvo nejmladší A
7.
Štěpánková Tereza 13.12.2009 III. ročník Novoměstské brusličky
( soutěž v rámci projektu Bruslička )
Kategorie: Žactvo nejmladší A
12.